Wehrmacht napisał(a):

hm... moze niektórzy lubią i cenią swoje np. dłonie albo i całe ręce nie chcieli by ich przypadkiem stracic
nigdy nie wiesz, co do głowy przyjdzie takiemu filozofowi z maczetą w ręku, a zidentyfikowac kogos w dzisiejszych czasach to od pstrykniecia palcem.
|
napewno przyjdą na forum i odetną ci dłoń
