Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18441
Stary 11.01.2019, 16:58
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
hm... moze niektórzy lubią i cenią swoje np. dłonie albo i całe ręce nie chcieli by ich przypadkiem stracic

nigdy nie wiesz, co do głowy przyjdzie takiemu filozofowi z maczetą w ręku, a zidentyfikowac kogos w dzisiejszych czasach to od pstrykniecia palcem.
napewno przyjdą na forum i odetną ci dłoń
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując