Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18438
Stary 11.01.2019, 16:52
regan napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego? Jakaś poprawność polityczna panuje czy co? Trzeba zacząć nazywać rzeczy po imieniu.
hm... moze niektórzy lubią i cenią swoje np. dłonie albo i całe ręce nie chcieli by ich przypadkiem stracic

nigdy nie wiesz, co do głowy przyjdzie takiemu filozofowi z maczetą w ręku, a zidentyfikowac kogos w dzisiejszych czasach to od pstrykniecia palcem.
Odpowiedz cytując