regan napisał(a):

|
Dlaczego? Jakaś poprawność polityczna panuje czy co? Trzeba zacząć nazywać rzeczy po imieniu.
|
hm... moze niektórzy lubią i cenią swoje np. dłonie albo i całe ręce nie chcieli by ich przypadkiem stracic
nigdy nie wiesz, co do głowy przyjdzie takiemu filozofowi z maczetą w ręku, a zidentyfikowac kogos w dzisiejszych czasach to od pstrykniecia palcem.