Tavez napisał(a):

|
Nic z tego. Odnosimy sie do tego ze uzytkownik niczego strasznego nie napisal a zostal zaatakowany. I tyle. Kazdy ma prawo do opinii a tu juz kazano mu kasowac konto... no bez przesady
|
Nie ma o co sie kłócić panowie, bo Pan Królewski nie czyta tego forum
