https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...833.1546128783
Pan Leśnodorski potwierdził wersje, która była tutaj przedstawiana. Bardzo możliwe ze dostali zlecenie od WSH i reszty na to aby pozbyć się odpowiedzialności. W międzyczasie jeszcze możliwe że próbowali coś ugrać na terenach.
Sytuacja jest kuriozalna wychodzi na to, że "kibice" najpierw okradają swój klub, a potem próbują go zaorać aby pozbyć się śladów.