Blixa napisał(a):

Jeszcze takiej sytuacji jak obecna nie przerabialismy. Jezeli wczesniej jeszcze ludzie sie nabierali na ich bajki to obecnie jest to totalnie skompromitowana organizacja i na dodatek ma jeszcze zorganizowana konkurencje. Poza najwierniejszymi karkami WSH tam nie beda mieli z czego juz wybierac. Czasy Bednarza juz sa daleko za nami.
.
|
Bardzo bym sobie tego życzył
