Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18425
Stary 11.01.2019, 14:36
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Jak nowy zarząd nie zadziała w sprawie kiboli jak Filipiak na craxsie to gówno z tego waszego pisania będzie przyjdą na pierwszy mecz obija parę mord i tyle z tego pisania na skwk będzie. Jeśli zarząd, właściciel nie postawią sprawy jasno to żadnej zmiany na Wisłę nie będzie i SKWK się będzie miało dobrze. Zejdzcie na ziemię. Przerabialiśmy to już parę razy. Liczę na nowy zarząd ale coś czuję że się przelicze.
Jeszcze takiej sytuacji jak obecna nie przerabialismy. Jezeli wczesniej jeszcze ludzie sie nabierali na ich bajki to obecnie jest to totalnie skompromitowana organizacja i na dodatek ma jeszcze zorganizowana konkurencje. Poza najwierniejszymi karkami WSH tam nie beda mieli z czego juz wybierac. Czasy Bednarza juz sa daleko za nami.

A jezeli chodzi o Pana Krolewskiego to jego firma brala udzial w globalnym konkursie w programowaniu sztucznej inteligencji zorganizowany przez Microsoft w ktorym bralo udzial ponad 30,000 firm z calego swiata. Jego firma, Synerise, byla na drugim miejscu w tej rywalizacji. Daje troche do pomyslenia.
Odpowiedz cytując