JacekFan napisał(a):

|
Jak nowy zarząd nie zadziała w sprawie kiboli jak Filipiak na craxsie to gówno z tego waszego pisania będzie przyjdą na pierwszy mecz obija parę mord i tyle z tego pisania na skwk będzie. Jeśli zarząd, właściciel nie postawią sprawy jasno to żadnej zmiany na Wisłę nie będzie i SKWK się będzie miało dobrze. Zejdzcie na ziemię. Przerabialiśmy to już parę razy. Liczę na nowy zarząd ale coś czuję że się przelicze.
|
Jeszcze takiej sytuacji jak obecna nie przerabialismy. Jezeli wczesniej jeszcze ludzie sie nabierali na ich bajki to obecnie jest to totalnie skompromitowana organizacja i na dodatek ma jeszcze zorganizowana konkurencje. Poza najwierniejszymi karkami WSH tam nie beda mieli z czego juz wybierac. Czasy Bednarza juz sa daleko za nami.
A jezeli chodzi o Pana Krolewskiego to jego firma brala udzial w globalnym konkursie w programowaniu sztucznej inteligencji zorganizowany przez Microsoft w ktorym bralo udzial ponad 30,000 firm z calego swiata. Jego firma, Synerise, byla na drugim miejscu w tej rywalizacji. Daje troche do pomyslenia.