zozo napisał(a):

|
Właśnie... A co ze zlotowkami dla SKWK? Czy stowarzyszenie po takiej darowiźnie ma odprowadzić podatek?
|
Pytanie czy to była darowizna, a nie po prostu faktura za usługę, czyli SA to sobie wrzucala w koszty, a SKWK podatkowala dopiero po odliczeniu kosztów. Podsumowując w praktyce pewnie nie podatkowala bo zbijala to kosztami.