Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18420
Stary 11.01.2019, 14:15
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Jak nowy zarząd nie zadziała w sprawie kiboli jak Filipiak na craxsie to gówno z tego waszego pisania będzie przyjdą na pierwszy mecz obija parę mord i tyle z tego pisania na skwk będzie. Jeśli zarząd, właściciel nie postawią sprawy jasno to żadnej zmiany na Wisłę nie będzie i SKWK się będzie miało dobrze. Zejdzcie na ziemię. Przerabialiśmy to już parę razy. Liczę na nowy zarząd ale coś czuję że się przelicze.
Ej nie strasz bo ludzie nie będą płacić na Socios i później szarki będą miały mało do podziału.
Odpowiedz cytując