Gubernator napisał(a):

Juz bez przesady. Naskoczyliscie na goscia jakby niewiadomo co wypisywal a on nawet podkreslil ze to mile i ze skoro pomaga Wisle to da sie wytrzymac. A ze ma swoja opinie o JK? Niech ma, kazdy ma do niej prawo. Ja sam jestem nim zachwycony ale tez rozumiem ze jest w jego wszedobylnosci tez cos takiego co moze innych irytowac.
Wyluzujcie... sam kiedys wyslalem kogos w komentarzu na druga strone Blon i nadal mi z tego powodu wstyd. Nie powinnismy nawzajem sie tak gnoic tylko dlatego ze mamy inne zdanie na jakies tematy.