Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18419
Stary 11.01.2019, 14:01
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Skasuj konto...
Juz bez przesady. Naskoczyliscie na goscia jakby niewiadomo co wypisywal a on nawet podkreslil ze to mile i ze skoro pomaga Wisle to da sie wytrzymac. A ze ma swoja opinie o JK? Niech ma, kazdy ma do niej prawo. Ja sam jestem nim zachwycony ale tez rozumiem ze jest w jego wszedobylnosci tez cos takiego co moze innych irytowac.

Wyluzujcie... sam kiedys wyslalem kogos w komentarzu na druga strone Blon i nadal mi z tego powodu wstyd. Nie powinnismy nawzajem sie tak gnoic tylko dlatego ze mamy inne zdanie na jakies tematy.
Odpowiedz cytując