Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18413
Stary 11.01.2019, 13:32
adams11 napisał(a):Wyświetl post
Pan Królewski chyba ogólnie lubi sobie robić zdjęcia z różnymi ludźmi. Miło, że poświęca czas dla Wisły i tak się zaangażował. Trochę mnie tylko zdziwiło jak wczoraj jakiś anonimowy troll go zaczepił na Twitterze, a Pan Królewski zamiast go olać zaczął spamować kilkunastoma swoimi fotkami z różnymi osobami. W ogóle lubi dużo mówić i trochę się wydaje w sobie zakochany, ale jeżeli ma pomóc Wiśle to da się to wytrzymać.
Gość stworzył firmę obracającą milionami zł od zera
Gośc miał na koncie o tak po prostu 50 tysi które przelał na Wisłe
Gość zaangażował się w pomoc Wiśle i za własne środku poleciał do Londynu i w jeden dzień przerobić 13 spotkań

No jak ja bym miał taki łeb jak on też bym był w sobie zakochany
Odpowiedz cytując