Wyświetl pojedynczy post
adams11
Junior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18412
Stary 11.01.2019, 13:14
Pan Królewski chyba ogólnie lubi sobie robić zdjęcia z różnymi ludźmi. Miło, że poświęca czas dla Wisły i tak się zaangażował. Trochę mnie tylko zdziwiło jak wczoraj jakiś anonimowy troll go zaczepił na Twitterze, a Pan Królewski zamiast go olać zaczął spamować kilkunastoma swoimi fotkami z różnymi osobami. W ogóle lubi dużo mówić i trochę się wydaje w sobie zakochany, ale jeżeli ma pomóc Wiśle to da się to wytrzymać.
Odpowiedz cytując