Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
zozo
Member
Od: 11.2002
Skąd: LG
Offline
#
18408
11.01.2019, 12:27
Właśnie... A co ze zlotowkami dla SKWK? Czy stowarzyszenie po takiej darowiźnie ma odprowadzić podatek?
rotfl lol2 buhahahahha
zozo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zozo
Znajdź inne posty napisane przez zozo