mr_kwolf napisał(a):

|
Nie, ta złotówka ma być w raporcie TS. Nie wiem czy stowarzyszenie ma takie obowiązki. Co do pozostałej części się zgadzam.
|
Zgadza się , moja pomyłka , że tak powiem "merytoryczna" . Rozpatrywałem sytuację spółki akcyjnej a tu , rzeczywiście , jest kupno od stowarzyszenia . Nie wiem jakie wymogi "księgowe" ma taka organizacja ale nie wydaje mi się że może funkcjonować bez raportu kasowego