|
jeżeli Arsenić jest stracony to Sarapata ponosi odpowiedzialność za działania na szkodę klubu poprzez rozdysponowanie kwot na swoją rzecz oraz krewnych i znajomych królika zamiast na spłatę najbardziej perspektywicznego w kwestii sprzedaży zawodnika......
Tego nie powinno się odpuścić - pozwać o 1 mln euro francę....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|