Karherop napisał(a):

I można żałować tylko tego że z Arsenicien się podobnie nie udało. Czas nie jest tutaj naszym sprzymierzeńcem . Bo i nawet jeśli sprzedamy teraz 2-3 graczy to naprawdę racjonalnym stanie się pytanie kogo będzie trenował Stolarczyk na wiosnę..
Jednoeczesnie gdyby jednak Prezesem został Czerwiński to już by nas nie było. To Wisłocki poprosił Lesnego o pomoc. To Wisłocki jest znajomym Królewskiego .
|
Teraz sprawdziłem na transfermarkt, że Kostal ma kontrakt tylko do końca tego sezonu także jednak nie zarobimy a napewno nie pół mln Euro.