Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18391
Stary 11.01.2019, 10:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I można żałować tylko tego że z Arsenicien się podobnie nie udało. Czas nie jest tutaj naszym sprzymierzeńcem . Bo i nawet jeśli sprzedamy teraz 2-3 graczy to naprawdę racjonalnym stanie się pytanie kogo będzie trenował Stolarczyk na wiosnę..

Jednoeczesnie gdyby jednak Prezesem został Czerwiński to już by nas nie było. To Wisłocki poprosił Lesnego o pomoc. To Wisłocki jest znajomym Królewskiego .
Teraz sprawdziłem na transfermarkt, że Kostal ma kontrakt tylko do końca tego sezonu także jednak nie zarobimy a napewno nie pół mln Euro.
Odpowiedz cytując