GBO napisał(a):

Podeślij, proszę, skan umowy, z zaznaczonym punktem, w którym mowa o konieczności przelewu 12 milionów pln. Ten punkt, w którym mowa o karze w wysokości 1 miliona euro za brak wpłaty też zaznacz.
Mam wrażenie, że tylko ja, na tym forum, nie znam zapisów tej umowy, poratujcie...
Mam nadzieję, że kambodżańsko-szwedzka szopka szybko się skończy. Obawiam się natomiast, że TS próbuje zastosować taktykę postawienia Szweda przed faktem dokonanym, czując że opinię publiczną mają za sobą i licząc, że Szwed wymięknie.
|
Widział Leśnodorski z ekipą. Nie wierzę, że naraża dobre imię kancelarii licząc, że "Szwed zmięknie".