Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18387
Stary 11.01.2019, 10:08
GBO napisał(a):Wyświetl post
Podeślij, proszę, skan umowy, z zaznaczonym punktem, w którym mowa o konieczności przelewu 12 milionów pln. Ten punkt, w którym mowa o karze w wysokości 1 miliona euro za brak wpłaty też zaznacz.

Mam wrażenie, że tylko ja, na tym forum, nie znam zapisów tej umowy, poratujcie...

Mam nadzieję, że kambodżańsko-szwedzka szopka szybko się skończy. Obawiam się natomiast, że TS próbuje zastosować taktykę postawienia Szweda przed faktem dokonanym, czując że opinię publiczną mają za sobą i licząc, że Szwed wymięknie.
Widział Leśnodorski z ekipą. Nie wierzę, że naraża dobre imię kancelarii licząc, że "Szwed zmięknie".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując