Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pepsaj
Member
Od: 11.2008
Offline
#
18378
11.01.2019, 09:52
Umowy raczej nikt nie widział, ale te 12 mln jako warunek przejęcia Wisły pojawia się od samego początku, zatem każdy bierze go za pewnik.
Pepsaj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pepsaj
Znajdź inne posty napisane przez Pepsaj