Wyświetl pojedynczy post
Pepsaj
Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18378
Stary 11.01.2019, 09:52
Umowy raczej nikt nie widział, ale te 12 mln jako warunek przejęcia Wisły pojawia się od samego początku, zatem każdy bierze go za pewnik.
Odpowiedz cytując