Chorynatrzykolory napisał(a):

|
Ma taki, że chce wymusic jakis hajs za zrzekniecie sie roszczeń do spółki to oczywiste.wali go klub. Ja bym na miejscu naszych władz zagral tak samo jak on. Zażądał splaty miliona euro - kary która rzekomo jest w tej umowie za nie przelanie 12 mln do 29 grudnia .Przecież ten golodupiec nie ogarnie takiej kwoty. To jest dla niego niewykonalne. Moze dogadaja sie z nim ze nie placi kary umownej ale raz na zawsze wypierdala
|
Podeślij, proszę, skan umowy, z zaznaczonym punktem, w którym mowa o konieczności przelewu 12 milionów pln. Ten punkt, w którym mowa o karze w wysokości 1 miliona euro za brak wpłaty też zaznacz.
Mam wrażenie, że tylko ja, na tym forum, nie znam zapisów tej umowy, poratujcie...
Mam nadzieję, że kambodżańsko-szwedzka szopka szybko się skończy. Obawiam się natomiast, że TS próbuje zastosować taktykę postawienia Szweda przed faktem dokonanym, czując że opinię publiczną mają za sobą i licząc, że Szwed wymięknie.