Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18376
Stary 11.01.2019, 09:48
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Ma taki, że chce wymusic jakis hajs za zrzekniecie sie roszczeń do spółki to oczywiste.wali go klub. Ja bym na miejscu naszych władz zagral tak samo jak on. Zażądał splaty miliona euro - kary która rzekomo jest w tej umowie za nie przelanie 12 mln do 29 grudnia .Przecież ten golodupiec nie ogarnie takiej kwoty. To jest dla niego niewykonalne. Moze dogadaja sie z nim ze nie placi kary umownej ale raz na zawsze wypierdala
Podeślij, proszę, skan umowy, z zaznaczonym punktem, w którym mowa o konieczności przelewu 12 milionów pln. Ten punkt, w którym mowa o karze w wysokości 1 miliona euro za brak wpłaty też zaznacz.

Mam wrażenie, że tylko ja, na tym forum, nie znam zapisów tej umowy, poratujcie...

Mam nadzieję, że kambodżańsko-szwedzka szopka szybko się skończy. Obawiam się natomiast, że TS próbuje zastosować taktykę postawienia Szweda przed faktem dokonanym, czując że opinię publiczną mają za sobą i licząc, że Szwed wymięknie.
Odpowiedz cytując