Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18374
Stary 11.01.2019, 09:42
Ja mam gorący apel do naszego Komitetu Sterującego czyli panów RW, BL, JK
Zróbcie szybko konferencje prasową na temat działań i zamierzeń . Na pewno zlecą się dziennikarze wszelkich mediów.
Wykorzystajmy to w taki sposób że na początku konferencji ktoś (najlepiej chyba JK) wystąpi z gorącym apelem do kibiców Wisły i wszystkich ludzi dobrej woli o ratowanie klubu . Niech pójdzie mowa o kupowaniu karnetów , wpłat do Socios czy jakimkolwiek innym wsparciu . Na koniec zapewnienie że my gwarantujemy że ani złotóweczka nie zostanie zmarnowana . Tak skonstruowany przekaz , nagłośniony przez wszystkie media (obecne zamieszanie daje nam przy okazji niesamowitą reklamę) będzie prawdziwą bombą i musi dać efekt . A więc kujmy żelazo póki gorące !
Odpowiedz cytując