Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
styska
Junior Member
Od: 04.2012
Skąd: Kraków
Offline
#
18373
11.01.2019, 09:38
Ja uważam, że bezwzględu na to czy zagramy czy też nie Pan Jarosław Królewski zapisze się w Historii Wisły złotymi literami.
styska
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do styska
Znajdź inne posty napisane przez styska