Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Dresik.SB
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
18368
11.01.2019, 02:23
Kostal opłacony w zanadrzu(źródło tt)
Powód: brak konkretnej informacji przed edycją postu
Ostatnio edytowane przez Dresik.SB : 11.01.2019 o godz. 03:58.
Dresik.SB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dresik.SB
Znajdź inne posty napisane przez Dresik.SB