|
Kwestią czasu było kiedy położą brudne rączki na terenach.
Teraz hasło brzmi...ratujemy, remontujemy halę. Jak ten TS zatroskany o godne warunki do uprawiania sportu, wzruszyłem się. Chcą remontować? to znaleźć sponsorów.....a zapomniałem przecież oni się nie nadają do niczego, no chyba że do wyprowadzania pieniędzy....
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|