Wyświetl pojedynczy post
avitus
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18361
Stary 10.01.2019, 21:57
Bardzo prosty ugoda i kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy. tys. za zrzeczenie się do ewentualnych roszczeń (dla takiego golca to i tak sporą suma),która Wisła będzie musiała zapłacić jeśli chce wystąpić w rundzie wiosennej.. Niestety takie mogą być koszty działań poprzedniego zarządu(a wystarczyło dokonać przelewu w momencie podpisania umowy lub poprzez ustanowienie depozytu notarialnego )...No chyba że PZPN nagnię troszeczkę przepisy..i zgodzi się warunkowo dać licencję na grę w ekstraklasie..
Odpowiedz cytując