Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18360
Stary 10.01.2019, 21:53
Stelio napisał(a):Wyświetl post
^ Przekonamy się w piątek, jak decyzja będzie odmowna a ktoś z PZPN podtrzyma stanowisko, że sytuacja jest "skomplikowana" ... Zastanawia mnie tylko jedno, czy hartling nie widzi, ze takim działaniem doprowadza do upadłości spółki którą uważa że posiada? Przecież to nonsens, nawet zakłądająć, że wygra za kilka miesiecy, to otrzyma klub bez piłkarzy, bez licencji i z masą długów...
O to mu chodzi. On reprezentuje tych samych ludzi, których reprezentowała Sarapata. Nie chcą oddać klubu. Upadek pozwoli im dalej się usadowić od IV ligi.
Odpowiedz cytując