konrad123 napisał(a):

|
Jak myślicie, warto teraz cokolwiek kupić w oficjalnym sklepie Wisły? Czy nie wiadomo gdzie trafi kasa i raczej poczekać?
|
Stanowski i kilku innych dziennikarzy zachęcali wczoraj na Twitterze do zakupu gadżetów, karnetów itd.
Obecność i wypowiedzi panów Leśniodorskiego i Krolewskiego również wskazują na to, że aktualnie żadne pieniądze nie są zagrożone.