Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18346
Stary 10.01.2019, 17:51
konrad123 napisał(a):Wyświetl post
Jak myślicie, warto teraz cokolwiek kupić w oficjalnym sklepie Wisły? Czy nie wiadomo gdzie trafi kasa i raczej poczekać?
Stanowski i kilku innych dziennikarzy zachęcali wczoraj na Twitterze do zakupu gadżetów, karnetów itd.
Obecność i wypowiedzi panów Leśniodorskiego i Krolewskiego również wskazują na to, że aktualnie żadne pieniądze nie są zagrożone.
Odpowiedz cytując