nowak napisał(a):

|
Niestety dla nas Szwed ciągle się interesuje nie siedzi cicho jak Lee i to może stanowić problem dla Licencji opinia prawna nie jest niczym znaczącym w dzisiejszych czasach ....
|
Ale PZPN też ma swoich prawników i jeśli po spojrzeniu w papiery dojdą do tego samego wniosku co Leśniodorski to psychiczny szwed nie będzie problemem. Całe to jego szczekanie wynika ze strachu, żeby nie dostał po dupie, bo z tego co się słyszy kara za nie przelanie tych 12 mln wynosi milion euro, więc jeśli to prawda, to ja mu się nie dziwię, że robi zamęt.