Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18322
Stary 10.01.2019, 12:17
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
jako dowód przytoczę słowa Leśnego z wczoraj -"widziałem to od środka , tam są niskie koszty , nie da się na tym stracić"
No nie wiem... być może Leśny mówi tak celowo, aby przyciągnąć uwagę inwestorów? Dlaczego nie?

Poza tym te procenty Stanowskiego na tłiterze nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem. Nie osądzam go o złe działanie, wręcz przeciwnie, może to robi specjalnie, aby studzić atmosferę kibiców i zachęcić nas bardziej do pomocy.. To są luźne przemyślenia.

Nie wiem dlaczego, ale ufam w to co robi Leśny, mam nadzieję, że się na tym nie przejadę.

Odpowiedz cytując