stary dziad napisał(a):

|
jako dowód przytoczę słowa Leśnego z wczoraj -"widziałem to od środka , tam są niskie koszty , nie da się na tym stracić"
|
No nie wiem... być może Leśny mówi tak celowo, aby przyciągnąć uwagę inwestorów? Dlaczego nie?
Poza tym te procenty Stanowskiego na tłiterze nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem. Nie osądzam go o złe działanie, wręcz przeciwnie, może to robi specjalnie, aby studzić atmosferę kibiców i zachęcić nas bardziej do pomocy.. To są luźne przemyślenia.
Nie wiem dlaczego, ale ufam w to co robi Leśny, mam nadzieję, że się na tym nie przejadę.