Wiatr ze wschodu napisał(a):

Jakie realne działania po piątkowej konferencji powziął TS w kwestii "sprzątania" i transparentności? Wiem, żę czas goni, priorytetem jest odzyskanie licencji i jak najszybsza sprzedaż spółki, ale:
- rozwiązania umowy z SKWK jak nie było tak nie ma, nie biorę pod uwagę tego taniego "kwitu" z data 2018r
- kwestia siłowni, już Pani miała rezygnować bo czuje się osaczona i cisza w tym temacie
- w Radzie Nadzorczej S.A. zasiada człowiek z zarządu SKWK, które przytuliło pieniążki po meczu z Lechem
|
Są sprawy ważne , bardzo ważne oraz kluczowe .
Teraz Zarząd powinien zajmować się głównie sprawami KLUCZOWYMI .
Twoje tematy można co najwyżej podciągnąć pod kategorie "ważne"