Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18289
Stary 10.01.2019, 09:26
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
jakby zapominając o przynajmnij dwóch dobrych sprawach które zdarzyły sie przy okazji:
- zejscie z wysokich kontraktów
- duzo drobnych partnerów i sponsorów
Ci drobni partnerzy i sponsorzy dają sumarycznie mniej niż wcześniej. Zajrzyj do sprawozdania finansowego. Przychody mamy naprawdę niskie a zauważalnych elementem jest różnica tego ile nam płacił sponsor strategiczny a ile płaci teraz, wielokrotność...

Zejście z wysokich kontraktów zawodniczych na rzecz wysokich kontaktów managerskich i dziwnych umów? Zejściem z tych wysokich kontraktów rozumiem było równoczesne opłacanie Carillo że sztabem i Kiko w tym samym czasie? A może wysokość prowizji managerskich?
Odpowiedz cytując