Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18286
Stary 10.01.2019, 09:20
@ pan_premier


TS dopiero zaczał "sprzątać" jak sam narobił bigosu swoimi debilnymi działaniami z sezonu 2017/2018 - wówczas maksymalnie obniżył koszty zespołu (środki przeznaczane na płace spadły o kilka milionów zł rocznie), gdyby w 2017 roku zamiast huraoptymistycznego zaciągu, zaczęto oszczędzać - nie bylibyśmy tam gdzie dzisiaj jesteśmy. Wydatki na płace piłkarzy na zatrudnianie drogiego Carrillo spowodowały, że klub nie miał kasy na bieżące wydatki.

Gdyby nie akcja z miastem, kwestia Carlitosa z lata tego roku co spowodowało wydanie kilku milionów złotych, to ten bajzel by trwał, ale może wówczas inaczej do przejęcia Wisły podeszliby inwestorzy w osobach Kwietnia i Ziętka.......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując