Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
zozo
Member
Od: 11.2002
Skąd: LG
Offline
#
18282
10.01.2019, 06:58
Polecam tekst Olkowicza na Weszło.
http://weszlo.com/2019/01/09/srode-jakub-olkiewicz-100/
Aha i kiedy ankieta: kto poprowadzi doping na wiosnę?
A) Lesnodorski
B) Hartling
C) KMWTW PDW
rotfl lol2 buhahahahha
zozo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zozo
Znajdź inne posty napisane przez zozo