Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18277
Stary 10.01.2019, 00:43
preseant napisał(a):Wyświetl post
Mamy szczęście, że ten klub się nazywa Wisła Kraków, a nie Termalika Nieciecza. PZPN wyciągnie Wisłę nawet za uszy. Licencja będzie, bo inaczej Canal+ i cały biznes inwestujący się wku...wi, a eklapa zaliczy nowe poziomy dołowania. Nikt nie bierze tego szwedzkiego pajaca na poważnie i co najważniejsze - Hartling nie ma żadnych agrumentów.
Naszym problemem nie jest licencja tylko ewentualny brak zawodników. Jakbyśmy mieli dograć sezon a potem upaść to już lepiej zrobić to od razu...
Ale oczywiście na razie walczymy o pełną stawkę - póki piłka w grze...
Odpowiedz cytując