Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18270
Stary 09.01.2019, 23:18
żeby Kuba grał u nas Wisła musi być w ekstraklasie w przyszłym sezonie, a my jeszcze nie wiemy czy w tym zagramy.Kuba chce pograć jeszcze w reprezentacji a w 4 lidze o powołanie będzie mu ciężko
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 09.01.2019 o godz. 23:21.
Odpowiedz cytując