Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18268
Stary 09.01.2019, 22:43
Oby to nie był tylko impuls chwili. A "wściekłość" o której pisze Spartan trwała wiecznie. I wiecznie napędzała nas do "dobrej roboty" na rzecz Wisły.
Amen.
Nejlepší černoch je BERNARD z Humpolce!
Odpowiedz cytując