Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
18268
09.01.2019, 22:43
Oby to nie był tylko impuls chwili. A "wściekłość" o której pisze Spartan trwała wiecznie. I wiecznie napędzała nas do "dobrej roboty" na rzecz Wisły.
Amen.
Nejlepší černoch je BERNARD z Humpolce!
borsuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do borsuk
Znajdź inne posty napisane przez borsuk