spartan napisał(a):

Dzięki za ten tekst. Oddaje też moje myślenie. Ale nie do końca. Może i nie jesteśmy nieśmiertelni jako klub, ale patrząc ile osób wraca na to forum, ilu starym kibicom którzy wiele lat temu z powyższych powodów przestali chodzić na mecze zależy na Wisełce wiem że ten klub nie zginie. Wściekłość ? Tak. Ale wściekłość będzie rodziła działanie. Dlatego wierze że będzie dobrze.