Wyświetl pojedynczy post
Miro
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk i okolice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18267
Stary 09.01.2019, 21:47
spartan napisał(a):Wyświetl post
...
Dzięki za ten tekst. Oddaje też moje myślenie. Ale nie do końca. Może i nie jesteśmy nieśmiertelni jako klub, ale patrząc ile osób wraca na to forum, ilu starym kibicom którzy wiele lat temu z powyższych powodów przestali chodzić na mecze zależy na Wisełce wiem że ten klub nie zginie. Wściekłość ? Tak. Ale wściekłość będzie rodziła działanie. Dlatego wierze że będzie dobrze.
Odpowiedz cytując