LucjuszWielki napisał(a):

|
Może Kuba postanowił sobie taki cel: powrócić, aby pomóc wstać Wiśle z kolan nie tylko sportowo. To oznaczałoby, że za życia stanie się największą legenda w klubie.... Trzymam kciuki.
|
Nie dosyć, że deklaruję grę za darmo, jeszcze jest gotowy pożyczyć pieniądze, aby mógł tutaj grać. Niewielu w obecnych czasach zdecydowałoby się na taki gest.