|
Nikt nie ma monopolu na wiedzę, nikt nie jest nieomylny każdy z nas popełnia błędy ale jeżeli błędy wynikają z niewiedzy i prowadzą do wyciągnięcia wniosków to można takie błędy wybaczyć. Zaś zupełnie czymś innym jest kiedy błędy popełnia się z premedytacją żeby tylko wyciągnąć jak najwięcej kasy żeby się oblowic takich "bledow" się nie wybacza.
|