Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Tonamini
Senior Member
Od: 08.2013
Offline
#
6847
09.01.2019, 21:31
abedipele
napisał(a):
Brożek nasz obecnie główny napastnik, jeszcze kilka miesięcy temu za stary na Wisłę.
Miejmy nadzieje że Drzazga da radę, bo nie wyobrażam sobie Brożka biegającego 90 minut po boisku
Tonamini
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tonamini
Znajdź inne posty napisane przez Tonamini