Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18263
Stary 09.01.2019, 19:59
I ta koszulka Kuby na ostatnim meczu "Kiedyś tu wrócę" ,jakze dziś to nabiera symboliki.

Kuba,Kosa moglby grać tez za darmo,a co tam u Zurawia?.... dalej na Eurosporcie? A moze tak Grzele na skrzydlo w meczu na 100 lecie wygladal jakby ciagle grał hah
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 09.01.2019 o godz. 20:03.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując