I ta koszulka Kuby na ostatnim meczu "Kiedyś tu wrócę" ,jakze dziś to nabiera symboliki.
Kuba,Kosa moglby grać tez za darmo,a co tam u Zurawia?.... dalej na Eurosporcie? A moze tak Grzele na skrzydlo w meczu na 100 lecie wygladal jakby ciagle grał

hah