LucjuszWielki napisał(a):

|
Może Kuba postanowił sobie taki cel: powrócić, aby pomóc wstać Wiśle z kolan nie tylko sportowo. To oznaczałoby, że za życia stanie się największą legenda w klubie.... Trzymam kciuki.
|
i pomyśleć, że grał tylko dwa sezony... No ale wszystko przed nim, by ten wynik podciągnąć
