Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18239
Stary 09.01.2019, 18:33
Cytat:
Prezes Rafał Wisłocki wciąż prowadzi negocjacje z kilkoma potencjalnymi inwestorami. Odebrałem już dwa telefony od przedstawicieli inwestorów, którzy chcą z nami rozmawiać. Jeden z nich słyszał o akcji [policji, która weszła do budynków Wisły i Towarzystwa , aut.]. I nie potraktował jej jako złą, które kończy dla nas temat. Wręcz przeciwnie, mówił nam we wtorek nowy sternik krakowskiego klubu. Już wcześniej informowaliśmy, że w grze o Wisłę jest polska firma deweloperska i druga, także polska, która działa na rynku finansowym. W tej chwili nierealne wydaje się za to wejście na Reymonta miliardera Zbigniewa Jakubasa
Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...cia-klubu.html
Polska firma deweloperska hmm..czyżby JW Constructions?
Odpowiedz cytując