Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18231
Stary 09.01.2019, 17:23
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
To juz mysle od nas na trybunach zalezy..... juz na meczu z Amica mi się słabo zrobiło jak zobaczyłem falge Sharksow. Myslalem, ze chociaz troche instynktu samozachowawczego beda miec i dadzą sobie spokoj. Ale wiem, chyba oszalalem. Na dodatek chwile pozniej PDW dla Miska i juz kompletnie mi rece opadły. Ciekawe mnie tylko czy oni tak dokumentnie sa ze wstydu wyprani, ze na pierwszym meczu u siebie w lutym (o ile zagramy) bedą te szmaty wywieszac. Licze, ze jesli tak to wszyscy ich wygwizdaja.
Najlepiej by było gdyby do połowy lutego już nie miał kto tej flagi wywieszać. No chyba że na ogrodzeniu aresztu śledczego....
Odpowiedz cytując