Wehrmacht napisał(a):

|
To juz mysle od nas na trybunach zalezy..... juz na meczu z Amica mi się słabo zrobiło jak zobaczyłem falge Sharksow. Myslalem, ze chociaz troche instynktu samozachowawczego beda miec i dadzą sobie spokoj. Ale wiem, chyba oszalalem. Na dodatek chwile pozniej PDW dla Miska i juz kompletnie mi rece opadły. Ciekawe mnie tylko czy oni tak dokumentnie sa ze wstydu wyprani, ze na pierwszym meczu u siebie w lutym (o ile zagramy) bedą te szmaty wywieszac. Licze, ze jesli tak to wszyscy ich wygwizdaja.
|
Najlepiej by było gdyby do połowy lutego już nie miał kto tej flagi wywieszać. No chyba że na ogrodzeniu aresztu śledczego....