Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18225
Stary 09.01.2019, 17:05
priorytet to odwieszenie i gra w ekstraklasie oby w niej utrzymanie, to jest podstawa zwiększająca nasz czas na działania.bez licencji to nawet nie ma co w przyszłość wychodzić po 3 walkowerach lecimy na mordę.
Odpowiedz cytując