Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18218
Stary 09.01.2019, 16:54
NHitman napisał(a):Wyświetl post
Pan Królewski to jest magik. Dodać trzeba, że leci do Londynu w sprawię ewentualnych inwestorów Wisły. Taki człowiek może uwiarygodnić rzeczywiste nowe otwarcie


Myślę, że po tym wszystkim trzeba odwiedzić go przed jego firmą
Jedzie Hartlinga szukać w Londynie? 😁 Tak na poważnie to wykonuje super robotę i kto wie czy jak jego firma się kiedyś rozwinie to sam nie wejdzie w Wisłę, gdzieś czytałem że jego firma teraz jest warta 75 mln dolarów.
Odpowiedz cytując