Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
18218
09.01.2019, 16:54
NHitman
napisał(a):
Pan Królewski to jest magik. Dodać trzeba, że leci do Londynu w sprawię ewentualnych inwestorów Wisły. Taki człowiek może uwiarygodnić rzeczywiste nowe otwarcie
Myślę, że po tym wszystkim trzeba odwiedzić go przed jego firmą
Jedzie Hartlinga szukać w Londynie? 😁 Tak na poważnie to wykonuje super robotę i kto wie czy jak jego firma się kiedyś rozwinie to sam nie wejdzie w Wisłę, gdzieś czytałem że jego firma teraz jest warta 75 mln dolarów.
Pele77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele77
Znajdź inne posty napisane przez Pele77