Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
NHitman
Member
Od: 08.2011
Offline
#
18216
09.01.2019, 16:42
Pan Królewski to jest magik. Dodać trzeba, że leci do Londynu w sprawię ewentualnych inwestorów Wisły. Taki człowiek może uwiarygodnić rzeczywiste nowe otwarcie
Myślę, że po tym wszystkim trzeba odwiedzić go przed jego firmą
NHitman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NHitman
Znajdź inne posty napisane przez NHitman