Wyświetl pojedynczy post
NHitman
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18216
Stary 09.01.2019, 16:42
Pan Królewski to jest magik. Dodać trzeba, że leci do Londynu w sprawię ewentualnych inwestorów Wisły. Taki człowiek może uwiarygodnić rzeczywiste nowe otwarcie


Myślę, że po tym wszystkim trzeba odwiedzić go przed jego firmą
Odpowiedz cytując