Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18210
Stary 09.01.2019, 16:12
Niewiele, mówi że nie może odpowiedzieć na pytania. Generalnie Wisła bez kasy do końca stycznia to brak Wisły w ekstraklasie. W ciągu tygodnia-dwóch powinni zacząć spłacać piłkarzy, ale to stwierdzenie, a nie potwierdzenie tego, że kasa jest i te spłaty pójdą.
Odpowiedz cytując