|
Niewiele, mówi że nie może odpowiedzieć na pytania. Generalnie Wisła bez kasy do końca stycznia to brak Wisły w ekstraklasie. W ciągu tygodnia-dwóch powinni zacząć spłacać piłkarzy, ale to stwierdzenie, a nie potwierdzenie tego, że kasa jest i te spłaty pójdą.
|