Yggdrasil napisał(a):

Niesamowite to jest wszystko co się dzieje 
Bez względu na efekt końcowy, rzeczywiście widać teraz jak na dłoni, że zaraz obok Legii (trzeba im to oddać) jesteśmy w Polsce najwięksi.
Słychać zewsząd płacz innych, że jak upadał Widzew, Ruch czy Polonia, to nikt ich tak nie ciągnął, nikt się tym nie interesował, nikt nie ratował.. ale to w sumie prawda
Niesamowite jak wielką, wspaniałą rzeczą..symbolem i dumą jest Wisła, że mimo zdrady, mimo - wydawałoby się - absolutnie śmiertelnego nowotworu który ją zżerał, tak wiele wspaniałych osób nam pomaga i jednocześnie tak wiele osób - których byśmy nigdy o to nie podejrzewali - jest nam przychylnych i robi dla nas tak wiele.
Wiem że masa ludzi z drugiej strony błoń czyta ten temat regularnie...
I w tej całej waszej nienawiści, w tych waszych kompleksach i resentymencie, macie tutaj racje..gdybyście wy upadali, nikt by wam nie pomagał.
|
Zapominasz o jednym. Zobacz jaką rolę odgrywają w naszej sytuacji social media. Ogomną! Wymienione przez Ciebie kluby nie miały takiego wsparcia. Chodź zgadzam się z Tobą, że podobnie jak Legia jesteśmy najwięksi i najbardziej medialni w kraju. A CTSK

