mr_kwolf napisał(a):

|
Śmiejący się Mats to jest kuriozum. Uważa że umowa jest ważna, a jednocześnie szuka nowego inwestora na miejsce Wanny co sugeruje, ze uważa że poprzednia umowa jest nieważna.
|
Ten gość "rozmawia" z TS-em przez media. Ciekawe dlaczego osobiście nie przyjedzie do Krakowa na rozmowę? Ly już zawinął wrotki i słuch po nim zaginął. Z Pietrowskim jest podobnie, ostatni raz odezwał się 3 czy 4 stycznia i cisza.