Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18193
Stary 09.01.2019, 15:00
Basha to pewnie już ma klub załatwiony, więc... Czyli stan na dzisiaj to -3 piłarzy. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni. Coś z PZPN wiadomo w ciągu ilu dni będzie jakiś komunikat w/s naszej licencji? Wiadomo, że przeglądają też nasze finanse(nie chodzi tylko o ustalenie kto jest właścicielem)?
Odpowiedz cytując