|
Może ktoś zorientowany mnie poprawi i się wypowie, czy czasem jeśli okazałoby się że jednak Ly jest właścicielem posiadającym 60% to po podniesieniu kapitału do 100 mln miałby już tylko 45% udziałów i straciłby ewentualny pakiet kontrolny.?
Jeśli tak to wyemitowanie akcji, może wyglądać jak próba zabezpieczania się na taką ewentualność.
|