Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18188
Stary 09.01.2019, 14:48
Może ktoś zorientowany mnie poprawi i się wypowie, czy czasem jeśli okazałoby się że jednak Ly jest właścicielem posiadającym 60% to po podniesieniu kapitału do 100 mln miałby już tylko 45% udziałów i straciłby ewentualny pakiet kontrolny.?


Jeśli tak to wyemitowanie akcji, może wyglądać jak próba zabezpieczania się na taką ewentualność.
Odpowiedz cytując